4242 zł

Zakres obowiązków: sprzedaż, zamówienia, przyjęcia towaru, utrzymanie w czystości stanowiska pracy Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, pracodawca umożliwia przyuczenie do zawodu
Przyuczenie do zawodu
Praca na pełen etat

EJW BATO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kamieniec, gm. Zbrosławice, Śląskie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji balustrad i ogrodzeń Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|154
Praca na pełen etat

ŁOSICKI DAMIAN DAMLUK

Kopienica, gm. Zbrosławice, Śląskie
6 dni temu
 ...kwalifikacje, przyjazną atmosferę w pracy, narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej potrzebne do wykonywanej pracy, możliwość przyuczenia do wykonywania pracy. O nas CZEKAMET PL prowadzi działalność produkcyjną i usługową w zakresie przetwarzania blach oraz rur...
Praca stała
Umowa

CZEKAMET PL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czekanów, gm. Zbrosławice, Śląskie
20 dni temu