Średnia wypłata: zł3795 /miesięczne

Więcej statystyk
Zakres obowiązków: udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczej i podejmowanie działań z zakresu profilaktyki Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wiedza specjalistyczna
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Szkoła Podstawowa w Czapiewicach

Czapiewice, gm. Brusy, Pomorskie
6 dni temu

4908 zł

Zakres obowiązków: praca z dziećmi na stanowisku psycholog Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: [Inne] : wykształcenie wyższe i przygotowanie pedagogiczne

Publiczne Przedszkole w Karsinie

Karsin, Pomorskie
19 dni temu
 ...Umiejętności i uprawnienia: ~ dobra organizacja pracy Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia Pozostałe wymagania: ~ wiedza specjalistyczna Miejsce pracy: 89-632 Czapiewice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

5 godzin temu

3681 - 4436 zł

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: - wymagane wyksztalcenie wyższe kierunkowe, - przygotowanie pedagogiczne

Szkoła Podstawowa im. Wicka Rogali w Wielu

Wiele, gm. Karsin, Pomorskie
11 dni temu