Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Psycholog Grodziski, Wielkopolskie

1-3 z 3 wyników

Sekretariat  -  Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie
Ogłaszamy nabór na stanowisko psychologa w miejscowości Opalenica .Praca polegać będzie na prowadzeniu zajęć w placówkach oświatowych z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. WYMAGANIA:· Wykształcenie wyższe kierunkowe (dyplom psychologa )·...
5 dni temu
Obowiązki: Wymagania: - Wykształcenie kierunkowe - Doświadczenie 3-letnie na podobnym stanowisku - Umiejętność pracy z dziećmi - Zaangażowanie oraz sumienność Mile widziane: Oferujemy: - Pracę dla dużej i stabilnej Firmy - Możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia...
6 dni temu
Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie
Firma transportowa z Wielkopolski zatrudni kierowców do przewozów międzynarodowych. Ciągniki typu Iveco Stralis z manualną skrzynią biegów. Praca na samochody plandeka/firanka 25t. w relacji PL-D-BL/NL-D-PL - wyjazdy dwutygodniowe/trzytygodniowe. Praca na wywrotki 25t. ...
2 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance