Praca Psycholog gm. Skawina, Krakowski, Małopolskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Firma szkoleniowa DELTA 2 dni temu

Skawina, Małopolskie

lento.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Firma szkoleniowa poszukuje z magisterskim wykształceniem psychologicznym posiadającym 2 letnie doświadczenie. Osoby zainteresowane proszę o składanie swojej aplikacji. >>

Transport Spedycja Daniel Handzel 17 dni temu

jober.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Euro-Trans poszukujemy młodych oraz ambitnych osób chcących rozwijać swoje umiejętności w branży transportowej. Główne obowiązki: * pozyskanie ładunków oraz ich wycena i oferowanie usług w transporcie * pełna organizacja i kontrola... >>

6 dni temu

Lobo   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków: ~Współpraca z innymi stanowiskami (Spedytorami, Business Managerami) ~Aktywne pozyskiwanie Klientów głównie na usługi transportu FTL ~Sporządzanie ofert, wycen oraz udzielanie informacji aktualnym i potencjalnym Klientom ~Realizacja wyznaczonych celów... >>

Polski HR Search& Selection Staż 28 dni temu

employsystem.com   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Fundacja Sustinae rozpoczyna realizację drugiego etapu projektu aktywizacyjnego współfinansowanego ze środków PFRON. Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych pozostających bez zatrudnienia. Opis: - Udział w bezpłatnych szkoleniach zawodowych prowadzonych dla ... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback