Filtry

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Pub bar Kościerzyna, Pomorskie

1-4 z 4 wyników

Kościerzyna, Pomorskie
Zatrudnię barmankę do baru piwnego po więcej informacji zapraszam pod numerem telefonu
3 dni temu
Poszukujemy Barmana/Barmanki do Pub'u w Starym Browarze Kościerzyna. Oferujemy: • Ciekawa, pełna wyzwań praca • Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów • Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego...
2 dni temu
kontakt przez PUP  -  Chmielno, Pomorskie 997,40 zł
Zakres obowiązków Zapoznanie z urządzeniem: ekspress do kawy, blender barmański, podgrzewacz do wody. Zapoznanie się z menu baru, alkoholi. Nauka nakrywania stołu na różne okoliczności, głównie śniadania, obiad i kolację. Przywitanie gości i obśługa kasy fiskalnej oraz...
10 dni temu
Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.  -  Wdzydze, gm. Kościerzyna, Pomorskie
Obowiązki: Wymagania: ~Doświadczenie: Minimum 5 lat (w tym 1 rok na barze) ~Znajomość receptur cocktaili ~Pełna dyspozycyjność Oferujemy: - Stałą pracę na umowę o pracę wraz z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem
1 dzień temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.