4300 zł

Zakres obowiązków: dostarczanie towaru do klienta Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Aplikując do pracodawcy e-mail proszę wskazać nazwę stanowiska pracy
Praca na pełen etat

Arleta Prylowski "ARMAT"

Wilczkowice Górne, gm. Kozienice, Mazowieckie
1 dzień temu

9000 zł

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Praca na pełen etat

RAFMAL RAFAŁ KONOPKA

Kozienice, Mazowieckie
14 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 9 000...
Zasugerowane
Umowa o pracę

14 dni temu
 ...Salary 90€ net per day + maximum daily bonus of 20€ + 40€ for each trip to UK. Kierowca międzynarodowy kat. C+E - solidna placa za solidną pracę - dla profesjonalistów Kontakt w godzinach 8:00-16:00: - polski, english: (***) ***-**** - ukraiński: +48 661-816-...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Umowa
System 2/1
System 3/1

Legarto Sp. z o.o.

2 dni temu