opieka nad dziećmi do lat 3, przygotowywanie zajęć, praca od 8:00 do 16:00
Praca na pełen etat

CENTRUM ROZWOJU DZIECKA MATYLDA WEISKE-BESZTERDA

Kościan, Wielkopolskie
7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

RENATA BLOCH SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY " BINGO"

Włoszakowice, gm. Włoszakowice, Wielkopolskie
17 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: praca biurowa, obsługa klienta oraz sprzedaż ubezpieczeń Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: osoba niekarana

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE SZYSZKO SYLWI...

Śmigiel, Wielkopolskie
9 dni temu
Operator Wózka Widłowego Miejsce pracy: Krzycko Wielkie (pow. leszczyński) Twój zakres obowiązków Obsługa wózka widłowego Rozładunek i załadunek przy użyciu wózka widłowego Prawidłowe zabezpieczenie materiałów przed uszkodzeniem w transporcie wewnętrznym ...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca zmianowa

WERNER KENKEL sp. z o.o.

Krzycko Wielkie, gm. Włoszakowice, Wielkopolskie
25 dni temu