Hotel ARISTO w Białymstoku poszukuje kandydata na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka Zakres obowiązków: - kompleksowa obsługa gości hotelowych - przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz przychodzących drogą elektroniczną - rozliczanie należności oraz...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Praca fizyczna

HOTEL ARISTO

Białystok
21 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa gości hotelowych, odbierania telefonów Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

HOTEL BUSINESS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ...

Białystok
2 dni temu

4242 - 5300 zł

Zakres obowiązków: praca w Hotelu Aristo Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Praca na pełen etat

Kamienica spółka cywilna

Białystok
3 dni temu
Zakres obowiązków: praca w Hotelu Aristo Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, Inne wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć dokumenty: ...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

KAMIENICA Spółka Cywilna

Białystok
1 dzień temu