Średnia wypłata: zł4250 /miesięczne

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji, praca z komputerem
Praca na pełen etat

Przewozy Osobowe Krajowe i Zagraniczne Zdzisław Pastuch

Gryfów Śląski, Dolnośląskie
12 dni temu
Operator / Operatorka wsparcia produkcji Miejsce pracy: Gryfów Śląski Twój zakres obowiązków Obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych Wsparcie procesów produkcji Wymagania pracodawcy Dokładność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki Gotowość...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Praca fizyczna
Praca zmianowa

AAS Sp. z o.o.

13 dni temu
Szef Zmiany (Wydział Chemii) Miejsce pracy: Wrocław Twój zakres obowiązków planowanie, nadzór i kontrola realizacji zadań podległego zespołu; zarządzanie niewielkim zespołem (do 20 osób); odpowiedzialność za przepływ materiałów produkcyjnych; terminowa...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa o pracę

Rawlplug

Wrocław
23 dni temu
Jesteśmy Transition Technologies Science. Opiekujemy się danymi medycznymi i naszymi partnerami z systemu ochrony zdrowia. Zespół deweloperski tworzy specjalistyczne oprogramowanie dla ośrodków badań klinicznych, szpitali, badaczy i lekarzy. Wykorzystując najnowocześniejsze...
Zasugerowane
Praca zdalna
Praktyka/staż
Umowa
Telepraca

Transition Technologies Science Sp. z o o.

Wrocław
18 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa i nadzór obrabiarek ster. numerycznie, dbałość o prawidłowy proces obróbki metalu i innych materiałów Wykształcenie: średnie branżowe Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Zawód: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Praca na pełen etat

TECH - SPAW Mirosław Jeziorny

miesiąc temu