4242 zł

 ...obowiązków: Wykonywanie podstawowych prac w leśnictwie z zakresu: nasiennictwa, szkółkarstwa, hodowli, ochrony i użytkowania lasu, oraz prace konserwacyjno-naprawcze obiektów i urządzeń leśnych w zasadzie przy użyciu prostych narzędzi i urządzeń. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Żywcu

Soblówka, gm. Ujsoły, Śląskie
1 dzień temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Istebna, gm. Istebna, Śląskie
10 dni temu

4400 zł

Zakres obowiązków: noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska; kopanie i wypełnianie dołów i rowów...

Żabnica, gm. Węgierska Górka, Śląskie
6 dni temu