Numer oferty: StPr/24/0903 Obowiązki: Sadzenie lasu, koszenie upraw, wykonanie zabiegów hodowlanych w uprawach. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: 16-050 Sokole 35, powiat: białostocki, woj: podlaskie Rodzaj...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Sokole, gm. Michałowo, Podlaskie
12 dni temu

5000 zł

Wymagania: Pilnie potrzebny pracownik płci męskiej do gospodarstwa z krowami Łapy (koło Białejstoki) do wykonywania prac fizycznych, karmienia i sprzątania w gospodarstwie z krowami i bykami po 80 sztuk. Pracuj 10 godzin dziennie. Płatność 50 000 zł miesięcznie bezpłatne...
Zasugerowane
Praca od zaraz
Praca fizyczna

SNK Group sp. z o.o.

Łapy, Podlaskie
7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace przy budowie infrastruktury drogowej; praca na terenie województwa podlaskiego Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

BBGM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sowlany, gm. Supraśl, Podlaskie
14 dni temu
Przyjmowanie towarów, układanie, wydawanie z magazynu, dbanie o porządek, koszenie trawy wokół hurtowni.
Praca na pełen etat
gm. Zawady, Podlaskie
9 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Sadzenie lasu, koszenie upraw, wykonanie zabiegów hodowlanych w uprawach. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH MARIUSZ KASPEROWICZ

15 dni temu