...Sprzedawca Miejsce pracy: Skierniewice Twój zakres obowiązków profesjonalna obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej rozładunek dostaw ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy Nasze wymagania wykształcenie min. zawodowe (handlowe - mile...
Zasugerowane
Umowa
Umowa o pracę

Pepco - Sklepy

Skierniewice, Łódzkie
9 dni temu

4700 zł

Zakres obowiązków: ZAŁADUNEK TOWARU, ROZŁADUNEK TOWARU, DBANIE O CZYSTOŚĆ W MAGAZYNIE Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Magazynier Zawód: Magazynier
Praca na pełen etat

TOBARTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miedniewice, gm. Skierniewice, Łódzkie
10 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: rozładunek towaru, załadunek towaru, przewóz towaru do klienta Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie- mile widziane Uprawnienia HDS - konieczne Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122

6 dni temu