Średnia wypłata: zł3490 /miesięczne

Więcej statystyk

5000 zł

Zakres obowiązków: spawanie rur, rurociągów, praca w okolicach Rudnej (Żelazny Most) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: uprawnienia spawacza rur z elektrodą, doświadczenie w zawodzie
Praca na pełen etat

Wyzwania Consulting CZAJKOWSKI DAMIAN

Rudna, Dolnośląskie
8 dni temu
 ...przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG "PLON" W ORSKU sp. z o.o. z siedzibą w: Orsk 11D, 59-305 Rudna (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Umowa o pracę
Umowa

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG "PLON" W ORSKU sp....

Orsk, gm. Rudna, Dolnośląskie
19 godzin temu
wykonywanie prac pomiarowych w sieciach niskiego i średniego napięcia pod ziemią, praca w KGHM ZG: Lubin, Rudna, Polkowice- Sieroszowice i w siedzibie spółki
Praca na pełen etat
Lubin, Dolnośląskie
11 godzin temu