4000 - 6000 zł

 ...Praca na stanowisku mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Wymagania: - doświadczenie; - sumienność; - chęć do pracy; - umiejętność pracy w zespole; - uczciwość; Oferujemy: - umowę o prace; - stabilność zatrudnienia; -...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca od zaraz
Praca w dni powszednie
Gryfów Śląski, Dolnośląskie
3 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: praca fizyczna (usługa wnoszenia), przewóz towarów wg wyznaczonej trasy Wykształcenie: zasadnicze branżowe Kierowca samochodu dostawczego Zawód: Kierowca samochodu dostawczego
Zasugerowane
Praca fizyczna

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "GRADIX" Grażyna Stana

11 dni temu
naprawa pojazdów samochodowych osobowych i dostawczych
12 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: naprawa pojazdów samochodowych osobowych i dostawczych Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Praca na pełen etat

PIEKARNIA WNUKOWICZ PR-BUD PAWEŁ WNUKOWICZ

13 dni temu