Średnia wypłata: zł4102 /miesięczne

Więcej statystyk

Numer oferty: StPr/24/0353 Obowiązki: dostawa produktów Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. C Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: 11-135 Wilczkowo 65, powiat: lidzbarski...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Wilczkowo, gm. Lubomino, Warmińsko-Mazurskie
11 dni temu

2121 zł

Zakres obowiązków: dostawa produktów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|121
Zasugerowane
Praca na pół etatu

PPH LUPUS Grzegorz Karpiniak

4 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: kierowanie pojazdem zgodnie z zapotrzebowaniem firmy Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: praca w województwie warmińsko-mazurskim oraz pomorskim
Zasugerowane

Vision Bud Wojciech Zdzieszyński

Orneta, Warmińsko-Mazurskie
18 dni temu
 ...bezpłatny transport do/z miejsca podjęcia pracy w Niemczech ~ partycypujemy także w kosztach dojazdu indywidualnego, prywatnym samochodem ~ odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych (wcześniejsza emerytura) ~ pracowniczy program kapitałowy PPK...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
System 3/1
Praca w dni powszednie

ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

12 dni temu