Średnia wypłata: zł3578 /miesięczne

Więcej statystyk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Płońsk, Mazowieckie
8 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: NAPRAWA SAMOCHODOW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH I CIEŻAROWYCH, WULKANIZACJA OPON Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Płońsku

6 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną...
Zasugerowane
Umowa o pracę

21 dni temu
 ...MOTPOL MOTPOL Sp. zo.o. Sp.k. prowadzi działalność w zakresie handlu hurtowego i detalicznego części zamiennych, akcesoriów samochodowych oraz akumulatorów, olejów i szyb samochodowych. Od momentu powstania nasza Firma skutecznie realizuje zamierzony cel aby być coraz...
Zasugerowane

MOTPOL

Dalanówek, gm. Płońsk, Mazowieckie
13 dni temu