Średnia wypłata: zł4136 /miesięcznie

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 3 oferty pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: naprawa zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego( pilarki, kosiarki, podkaszarki itp). Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenioe zawodowe mile widziane, znajomość zasad działania i eksploatacji sprzętu ogrodniczego.Praca...
Zasugerowane
Praca na pełen etat
Jedna zmiana

Firma ,,Elektro-Market 2" Magdalena Filipińska

Łańcut, Podkarpackie
18 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0403 Obowiązki: naprawa zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego( pilarki, kosiarki, podkaszarki itp). Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe, techniczne Pozostałe wymagania: ~ Doświadczenioe zawodowe...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca
Jedna zmiana

Centralna Baza Ofert Pracy

Łańcut, Podkarpackie
12 dni temu
naprawa zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego( pilarki, kosiarki, podkaszarki itp).
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Firma ,,Elektro-Market 2″ Magdalena FilipiÅ„ska

Łańcut, Podkarpackie
17 dni temu