30 zł / stawka godzinowa

Kilka słów o pracy Zatrudnimy nianię do opieki nad naszym rocznym dzieckiem. Praca dla opiekunki dorywczo razy w tygodniu na 2h. Bylibyśmy zainteresowani również pomocą w domu (sprzątanie, drobne prace w ogrodzie itp). W sumie praca raz...
Praca tymczasowa
Praca dodatkowa
Praca od zaraz
Tydzień
1 raz w tygodniu
Bukowno, Małopolskie
5 dni temu
Kasa i doświadczenie są zawsze w cenie!  Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?   Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy pracowników na okres październik - grudzień . Nie musisz...
Praca sezonowa
Umowa zlecenie

Adreams M. Smerda Sp.k.

Olkusz, Małopolskie
2 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: zdolności manualne,dobra organizacja pracy i samodzielność, komunikatywność, rzetelność, uczciwość,szybkie uczenie się Przeznaczone...
Umowa

Niden contracting sp. z o.o.

Wolbrom, Małopolskie
2 dni temu