...światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do pracy sezonowej na obiekt handlowy poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownika Ochrony         Opis oferty pracy Do Twoich obowiązków...
Praca sezonowa
Praca na wakacje
Umowa zlecenie

Securitas Polska

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
4 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: - obsługa sali restauracyjnej bufetowej - dbanie o czystość w restauracji Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany

HOTEL ROBERTS PORTS ŻEGLUGA PASAŻERSKA MIKOŁAJKI ROBERT ŚLIW...

Stare Sady, gm. Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
miesiąc temu
Kelner / Kelnerka Miejsce pracy: Krutyń Twój zakres obowiązków ~ Szczegóły telefonicznie Nasze wymagania ~ znajomość języka niemieckiego / komunikatywnie
Zasugerowane

Usługi Turystyczne Adam Nosek

Krutyń, gm. Piecki, Warmińsko-Mazurskie
7 dni temu