Filtry

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Sezonowa Iwonicz, gm. Iwonicz-Zdrój, Podkarpackie

1-4 z 4 wyników

Krosno, Podkarpackie 36 - 37 zł / stawka godzinowa
szukam kobiet z woj Podkarpackiego od 30-tego do około 50-tego roku życia do pracy w Angli na fabrykach z warzywami. Jest to praca sezonowa około trzech miesięcy. Więcej informacji udzielę osobiście zapraszam chętne panie.
12 dni temu
Agencja Pracy Koncepcja  -  Krosno, Podkarpackie
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW...
3 dni temu
ASW Technik Sp o.o.z  -  Tarnowiec, Podkarpackie
Firma poszukuje pracowników do obróbki odlewów żeliwnych i staliwnych w Niemczech .
1 dzień temu
Klaver  -  Dukla, Podkarpackie
Obowiązki: - dojenie krów za pomocą automatu - utrzymanie porządku w miejscu pracy - dbanie o przestrzeganie przepisów BHP Wymagania: - optymalnie zawód oraz doświadczenie praktyczne na stanowisku dojarz - znajomość języka niemieckiego- komunikatywna (...
5 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.