Kupiec Miejsce pracy: Różyniec (pow. bolesławiecki) Twój zakres obowiązków Bieżąca współpraca i monitorowanie wyników dostawców, Zarządzanie dostawcami w ramach powierzonej grupy; Wprowadzanie i aktualizacja cenników i danych dostawców; Identyfikacja, ...
Zasugerowane
Umowa
Praca zdalna
Elastyczny czas pracy

Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o.

Różyniec, gm. Gromadka, Dolnośląskie
17 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Sprzedaż biletów wstępu, dbanie o porządek, kontakt z klientem. Godziny pracy: 11:00-19:00. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Brak wymagań, mile widziany uczeń po 16 roku życia lub student.
Zasugerowane

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Gromadce

Gromadka, Dolnośląskie
miesiąc temu

5300 - 6600 zł

Склад Астіоп Logistics Комплектация заказов с помощью электровузика Action - склад бытовых товаров, электроники, техники, бытовой техники Город: Osla (110 км от Вроцлава) БЕЗ НОЧНЫХ смен! Требуются: Женщины, мужчины, семейные пары до 45 лет (отдельные ком...
Zasugerowane

Mark Rekruter

Osła, gm. Gromadka, Dolnośląskie
21 dni temu
Pracownik ds. Administracji Logistyki Miejsce pracy: Osła (pow. bolesławiecki) Twój zakres obowiązków ZADANIA: obsłużysz system magazynowy, wprowadzisz dane do systemu, sporządzisz raporty, na co dzień będziesz współpracować z pracownikami magazynu,...
Zasugerowane
Umowa
Praca zmianowa

Grupa FIEGE Polska

18 dni temu