Wyszukiwanie ofert pracy

Praca Skoda bednarek Łódź

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta:

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

Filtruj wg słów kluczowych:

R

R

R

olx.pl   -  4 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Lakiernik Opis stanowiska: Przygotowywanie do lakierowania i lakierowanie nadwozi w pojazdach samochodowych Dbanie o powierzone mienie klientów oraz o porządek i czystość w lakierni Wymagania: Doświadczenie w wykonywaniu napraw lakierniczych Ponadprzeciętna staranność i... >>

SKODA P.H.U. SZEFEM SA

Pełny etat

pracujwunii.pl   -  14 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Witamy. Aktualnie poszukujemy doświadczonych sprzedawców. samochodów. Jest to firma marki SKODA. Praca w pełni legalna. Zgodna z literą prawa. Zgodnie z art. 42 § 1: „Wypowiedzenie warunków pracy lub płacy uważa się za dokonane, jeżeli pracownikowi zaproponowano na piśmie...  >>

Impuls

jobexpress.pl   -  3 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

 ...sprzedaży - udokumentowane sukcesy w sprzedaży. - prawo jazdy kat. B Mile widziane: Oferujemy: - wysoką podstawę + prowizję - nowy samochód Skoda Octawia + pozostałe niezbędne narzędzia pracy - szkolenia produktowe i skuteczny program wdrażania nowych pracowników. >>

Konstantynów Łódzki

oferia.pl   -  26 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zlecę wypranie całej tapicerki w samochodzie Skoda Octavia 1 hb >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback