4300 zł

Zakres obowiązków: zbieranie pomidorów w szklarni, zrywanie liści, prace pomocnicze i porządkowe w szklarni, ważenie oraz sortowanie pomidorów Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

Gospodarstwo Ogrodnicze Danuta i Jan Rechnia

Ostrowik, gm. Celestynów, Mazowieckie
7 dni temu
Hurtownia odzieży używanej zatrudni energiczne, komunikatywne osoby do sortowania odzieży. Wymagana samodzielność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra znajomość marek odzieżowych. Jeśli spełniasz te warunki to praca jest dla Ciebie! Więcej info pod nr tel (***) ***-****
Zasugerowane

Szmizjerka Sp.zo.o

Wiązowna, gm. Wiązowna, Mazowieckie
25 dni temu
 ...towaru, zwracanie uwagi na właściwą cenę produktu. -sprawdzanie dat przydatności do spożycia -dbanie o wygląd alejek sklepu -sortowanie pustych pudełek, oddzielenie folii od kartonów – segregacja Wymagania: - gotowość do podjęcia pracy od...
Zasugerowane
Wypłata co tydzień
Praca tymczasowa
Praca stała
Praca od zaraz
Książeczka sanepidu
Umowa
Telepraca
Praca fizyczna

FallWork

Otwock, Mazowieckie
10 dni temu