Średnia wypłata: zł3648 /miesięczne

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: SORTOWANIE OWOCÓW, PAKOWANIE OWOCÓW Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: [Inne] : książeczka sanepidowska - lub chęć jej wyrobienia
Owoc
Książeczka sanepidu

Powiatowy Urząd Pracy Rawie Mazowieckiej

Sadkowice, gm. Sadkowice, Łódzkie
4 dni temu
Pracownik sezonowy Miejsce pracy: Zofiów (pow. rawski) Twój zakres obowiązków praca przy sortowaniu/pakowaniu owoców praca jednozmianowa praca stała Nasze wymagania dyspozycyjność rzetelność
Owoc
Praca sezonowa
Praca stała
Jedna zmiana

GOLD FRESH FIUCZEK EWA

Zofiów, gm. Biała Rawska, Łódzkie
29 dni temu

4432 zł

Zakres obowiązków: ZBIÓR OWOCÓW, POMOCNICZE PRACE POLOWE Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Owoc
Praca na pół etatu

Powiatowy Urząd Pracy Grójcu

Wodziczna, gm. Mogielnica, Mazowieckie
4 dni temu

4496 zł

Zakres obowiązków: ZBIÓR OWOCÓW SEZONOWYCH, POMOCNICZE PRACE POLOWE, USUWANIE MARTWYCH CZĘŚCI ROŚLIN, SEGREGACJA OWOCÓW I WARZYW, PAKOWANIE Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Owoc

4 dni temu
 ...branży logistycznej, w zespole najlepszych specjalistów z całego świata. Będziesz zajmować się rozładunkiem, załadunkiem i sortowaniem przesyłek. Szukamy właśnie Ciebie, jeśli: potrafisz planować i organizować swoją pracę, chętnie pracujesz w zespole....
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Nocna zmiana

DHL Group

Emilianów, gm. Odrzywół, Mazowieckie
miesiąc temu