Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Spawacz Żniński, Kujawsko-Pomorskie

1-3 z 3 wyników

Elstar Engineering Spółka z o.o.  -  Łabiszyn, Kujawsko-Pomorskie
Obowiązki: doświadczenie na podobnym stanowisku; ponadpodstawowe uprawnienia spawalnicze; wymagana jest umiejętność spawania stali nierdzewnej oraz czarnej; aktualne certyfikaty; dokładność, profesjonalizm. Wymagania: stabilność zatrudnienia; praca...
21 dni temu
kontakt przez PUP  -  Piechcin, gm. Barcin, Kujawsko-Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków ślusarz-monter wykonuje prace montażowe,demontażowe,naprawy,konserwacje,regeneracje maszyn i urządzeń technologicznych w zakładach różnych branż,głównie dla przemysłu cementowego.ślusarz-monter wykonuje również elementy konstrukcyjne jak i urządzenia...
1 dzień temu
Żnin, Kujawsko-Pomorskie
Firma poszukuje na stanowisko - pracownika do produkcji Praca -Szubin Mile widziane prawo jazdy. kat. B Wymagania - chęć do pracy. Oferujemy - 11 zł netto na rękę na początek - stałą pracę na umowę o pracę Oczekiwania - nie pijącego - uczciwego -...
2 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance