4242 - 5500 zł

Zakres obowiązków: spawanie metodą mig i mag Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Spawacz Zawód: Spawacz Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|154

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "POM" W MILICZU SPÓŁKA...

Sławoszowice, gm. Milicz, Dolnośląskie
11 dni temu

33 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: SPAWANIE METODĄ MIG 131, TIG, MAG Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagane pojęcie o spawaniu.
Praca na pełen etat

BROKELMANN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Milicz, Dolnośląskie
11 dni temu
 ...wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonych pracowników do dłuższej lub stałej współpracy na terenie Danii. Jesteś doświadczonym spawaczem, chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zależy ci na pracy długoterminowej i zatrudnieniu na duńskich warunkach? Zaaplikuj na to...
Zasugerowane
Praca stała
Praca rotacyjna
Praca na pełen etat
Praca za granicą
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Umowa
System 3/1
Tydzień

ATN Service ApS

3 dni temu