Średnia wypłata: zł5261 /miesięczne

Więcej statystyk
 ...Spawacz Miejsce pracy: Złotoryja Twój zakres obowiązków Spawanie metoda TIG nierdzewna Praca na linii produkcyjnej przy spawaniu odpowiednich elementów Czyszczenie detali po spawaniu Kontrola zgodności wymiarów pospawanego elementu z rysunkiem Obsługa...
Zasugerowane
Umowa

thermofin Poland Sp. z o.o.

Złotoryja, Dolnośląskie
1 dzień temu

6922 zł

Zakres obowiązków: spawanie, wykonywanie prac ślusarskich, spawanie konstrukcji Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: umiejętność spawania MIG/MAG, doświadczenie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|154
Praca na pełen etat

MODERN ENGINEERING sp. z o.o.

12 dni temu

5000 zł

 ...Szlifowanie spawanie satli Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane uprawnienia spawacza MIG (podstawowe) - istnieje możliwość przyuczenia i nabycia takich uprawnień u pracodawcy (pracodawca wyśle na kurs spawacza)
Praca na pełen etat

Kuźnia Lubiechowa-Kowalstwo Gołuch Sławomir

Sędziszowa, gm. Świerzawa, Dolnośląskie