Praca Spawacz gm. Rumia, Wejherowski, Pomorskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

P.P.U Metalpol Pełny etat 3 dni temu

Rumia, Pomorskie

trojmiasto.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Wymagania: umiejętność obróbki stali czarnej i nierdzewnej, warsztatowe przygotowanie elementów stalowych  do   montażu, umiejętność pracy z rysunkiem technicznym, umiejętność spawania. Oferujemy:  umowa o pracę  i atrakcyjne wynagrodzenie. >>

Adro Adam Rymarski Jolanta Darznik Sp.Jawna 1 dzień temu

pracanateraz.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zadania: spawanie elementów konstrukcji Wymagania: ~wymagane doświadczenie ~wymagane uprawnienia ~gotowość podjęcia pracy w krótkim terminie czasu ~odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole ~znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego będzie dodatkowym... >>

Pełny etat 1 dzień temu

12 - 20 zł / stawka godzinowa

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Ślusarza, montera ogrodzeń. Praca przy produkcji i montażu ogrodzeń. Wymagania: - prawo jazdy kat. B, do dyspozycji w pracy auta firmowe. - umiejętność spawania bedzie dodatkowym atutem - dyspozycyjność Praca stała, jednozmianowa od pon. do pt. od 8 -16 Rumia >>

Frigo Serwis Pełny etat 18 dni temu

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy ludzi chętnych do pracy na następującym stanowisku: - Monter, serwisant urządzeń chłodniczych, klimatyzacji ( do przyuczenia) Wymagania: -Prawo jazdy kat. B minimum rok -Komunikatywność -Samodzielność -Doświadczenie minimum... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback