Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Spawacz gm. Staszów, Świętokrzyskie

1-2 z 2 wyników

LAXO Work Sp. z o.o.  -  Jasień, gm. Staszów, Świętokrzyskie
Opis stanowiska: ~przygotowywanie materiałów do spawania, ~spawanie konstrukcji stalowych, ~praca z dokumentacją techniczną, ~praca wg wymagań jakości dotyczących spawania materiałów metalowych. Wymagania: ~umiejętność spawania metodą 135 FW, ~aktualne certyfikaty...
4 dni temu
Centrum Kształcenia Zawodowego w Staszowie  -  Staszów, Świętokrzyskie
Projekt „Kompleksowe wsparcie aktywności zawodowej osób powyżej 29 roku życia z terenu województwa świętokrzyskiego (2 edycja)” realizowany jest przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach na podstawie Umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach w ramach Regionalnego...
8 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback