Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

WSZELKIE PRACE ZWIĄZANE Z PRACĄ DZIAŁU HANDLOWEGO. OBSŁUGA BIEŻĄCYCH ZAMOWIEŃ.
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE “JAWOR” – ANTONI JAN GAWIŃSKI

Nowe Miasto Lubawskie, Warmińsko-Mazurskie
13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0416 Obowiązki: WSZELKIE PRACE ZWIĄZANE Z PRACĄ DZIAŁU HANDLOWEGO. OBSŁUGA BIEŻĄCYCH ZAMOWIEŃ. Wymagania: Wymagania konieczne: Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

12 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Zamawianie i kontrola stanu materiałów eksploatacyjnych, przyjmowanie dostaw. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Znajomość Ms. Office.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Iławie

Karaś, gm. Iława, Warmińsko-Mazurskie
28 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg programu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: obsługa komoutera
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Nowym Mieście Lubawskim

Bratian, gm. Nowe Miasto Lubawskie, Warmińsko-Mazurskie
1 dzień temu

4500 - 8000 zł

 ...miesięcznych · Grupowe ubezpieczenie na życie dla kierowców, finansowane przez pracodawcę · Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy Twój zakres obowiązków: · Realizacja zleceń transportowych na terenie całej Polsk i (weekendy w domu) Nasze...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

Silva

14 dni temu