Średnia wypłata: zł3490 /miesięczne

Więcej statystyk

4300 - 5200 zł

Zakres obowiązków: Rozładunek i załadunek towaru. Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|82
Praca na pełen etat

BRW COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nidzica, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu
 ...zorientowaniem na optymalizację kosztów materiałowych Monitorowanie i pozyskiwanie nowych rynków zaopatrzenia Nadzór i weryfikacja faktur zakupionych materiałów z przyjęciem na magazyn Monitoring i kontrola stanów magazynowych i materiałów zalegających Sporządzanie,...
Zasugerowane
Umowa

Black Red White S.A.

10 dni temu

25,25 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostawy, układanie towaru w magazynach Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe- mile widziane
Zasugerowane
Praca na pół etatu

A&J ANETTA STRADOMSKA

Pawliki, gm. Nidzica, Warmińsko-Mazurskie
6 dni temu