Średnia wypłata: zł3842 /miesięczne

Więcej statystyk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych...
Zasugerowane
Umowa o pracę

BOGUTTI sp. z o.o.

Piaseczno, Mazowieckie
25 dni temu
dbanie o czystość pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych
Praca na pełen etat

BOGUTTI Sp. z o.o.

Henryków-Urocze, gm. Piaseczno, Mazowieckie
24 dni temu
Poszukuję pani/pana do sprzątania w przedszkolu w Raszynie na 2-4 godziny od poniedziałku do piątku.
Zasugerowane
Praca w dni powszednie

Przedszkole

Raszyn, Mazowieckie
26 dni temu
 ...Sprzątacz / Sprzątaczka Miejsce pracy: Janki (pow. pruszkowski) Twój zakres obowiązków dbanie o utrzymanie porządku na terenie ośrodka, firmy w tym m.in.: mycie okien, zamiatanie, odkurzanie i polerowanie podłogi, ścieranie kurzy itp. sprzątanie łazienek...
Zasugerowane

LTM EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Janki, gm. Raszyn, Mazowieckie
27 dni temu