Średnia wypłata: zł7471 /miesięczne

Więcej statystyk
 ...Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Do Twoich obowiązków będzie należało: . sprzątanie nie tylko pokoi, ale również innych pomieszczeń, takich jak korytarze, windy lub recepcje, zgłaszanie rzeczy zaginionych,...
Zasugerowane
Umowa

InterKadra Sp. z o.o.

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
20 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: prace fizyczne zlecone przez pracodawcę, sprzątanie, utrzymanie czystości na terenie Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane
Praca fizyczna

RYBACZÓWKA ŁUKNAJNO MAREK TERLIK

Łuknajno, gm. Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
21 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: - sprzątanie pokoi hotelowych - utrzymanie porządku na częściach wspólnych Wykształcenie: gimnazjalne Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

HOTEL ROBERTS PORTS ŻEGLUGA PASAŻERSKA MIKOŁAJKI ROBERT ŚLIW...

Stare Sady, gm. Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
15 dni temu