Średnia wypłata: zł4000 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Sprzątanie domów, mieszkań oraz innych obiektów. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Miejsce wykonywanej pracy na terenie kraju.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Wieliczce

Jankówka, gm. Wieliczka, Małopolskie
5 dni temu

3200 zł

 ...Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Rzozów 90, 32-052 Radziszów, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń w szkole Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Umowa na zastępstwo
Praca od zaraz
3/4 etatu
Jedna zmiana
Tydzień

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZOZOWIE

Radziszów, gm. Skawina, Małopolskie
18 dni temu

2281 zł

Zakres obowiązków: sprzątanie szkoły Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Radiostacji Wisła AK w Golkow...

Golkowice, gm. Wieliczka, Małopolskie
10 dni temu