4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta w sklepie spożywczo-przemysłowym, ekspozycja towarów na półkach Wykształcenie: średnie branżowe
Praca na pełen etat

SPÓŁDZIELNIA ROLNICZO-SPOŻYWCZA "JEDNOŚĆ"

Ciechanowiec, Podlaskie
3 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0264 Obowiązki: obsługa klienta w sklepie spożywczo-przemysłowym, ekspozycja towarów na półkach Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Obsługa kas fiskalnych Wykształcenie: ~ średnie branżowe Miejsce...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca
System 3/1

Centralna Baza Ofert Pracy

2 dni temu
 ...organizacja pracy, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne, znajomość pakietu MS Office, a programu AutoCAD dodatkowym atutem, uprawnienia budowlane do kierowania robotami zgodne z kierunkiem, znajomość języka angielskiego – mile widziane ....
Zasugerowane
Podwykonawca
Umowa
Ciekawy zawód

Polimex Mostostal S.A.

10 dni temu