Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta, wykładanie towaru, prace porządkowe na terenie sklepu, sklepy czynne od 6:00 do 21:00, praca do wyboru w sklepie na terenie Kościana, Kokorzyna, Nowy Lubosz lub Racot Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: może...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

Ryszard Olejnik P.H.U. Delikatesy

Kościan, Wielkopolskie
11 godzin temu

5500 zł

Zakres obowiązków: sprzedaż odzieży na targowisku, wykładanie towaru, ekspozycja towaru do sprzedaży Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

ŁUKASZ KMIECIAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "K Ł A N"

Kurza Góra, gm. Kościan, Wielkopolskie
2 dni temu
obsługa klienta na podjeździe, utrzymywanie czystości, obsługa kasjera mobilnego, praca od poniedziałkudo piątku od 11:00 do 19:00
Praca na pełen etat

AUTO-TANK EUGENIUSZ LECIEJEWSKI

23 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Sprzedawca Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kościanie

4 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

 ...Oczekujemy: niekaralności zaangażowania mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Oferujemy: system 12h lub 24h umowę zlecenie / umowę o pracę stawkę 27,70 zł brutto/h kompletne i bezpłatne umundurowanie Zakres czynności: ochrona...
Orzeczenie o niepełnosprawności
Umowa zlecenie
Umowa

„Ochrona Juwentus” sp. z o.o.

Czempiń, Wielkopolskie
4 dni temu