CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa

Dino Polska

Iłów, gm. Iłów, Mazowieckie
21 dni temu

28 zł / stawka godzinowa

 ...Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw, prawidłowe rozlokowanie towaru na sali sprzedaży, dbanie o czystość w pomieszczeniu magazynowym, kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej ze stanem towarowym, pomoc przy wykładaniu towaru. Wykształcenie: brak lub niepełne...
Zasugerowane

Gram Sadeccy Sp. j.

Młodzieszyn, gm. Młodzieszyn, Mazowieckie
14 dni temu

24 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Pielęgnacja krzewów borówki wysokiej, zbiór owoców, sortowanie i przygotowanie owoców do sprzedaży, usuwanie zbędnych i uszkodzonych części roślin. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

Powiatowy Urząd Pracy Sochaczewie

Rokocina, gm. Iłów, Mazowieckie
15 godzin temu