· Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy · Obsługa kasy fiskalnej · Dbanie o estetyczny wygląd i czystość w sklepie · Właściwy sposób ekspozycji towarów  · Rzetelność i uczciwość · Chęć nauki · Zaangażowanie · Łatwość nawiązywania...
Zasugerowane

Sokołów-Net

Kosakowo, gm. Kosakowo, Pomorskie
3 dni temu
Nasze wymagania: Rzetelność i uczciwość Chęć nauki Zaangażowanie Łatwość nawiązywania kontaktów Umiejętność pracy w zespole Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych...
Zasugerowane
Umowa

“SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

gm. Kosakowo, Pomorskie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa klientów, wykładanie towaru, dbanie o estetykę. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz gotowość do wyrobienia książeczki sanepidowskiej. Umowa na okres próbny 1 miesiąc, po okresie próbnym...
Praca na pełen etat
Umowa

Andrzej Bewicz 'MERKURY'

Pogórze, gm. Kosakowo, Pomorskie
22 godziny temu