Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Sprzedawca Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Gdańsk

1-3 z 3 wyników

Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Gdańsk
Zatrudnimy osobę na stanowisko sprzedawca - kasjer w Centrum Ogrodniczym Justyna w Gdańsku, ul. Trakt Św. Wojciecha 291: - umowa o pracę Wymagania: - doświadczenie zawodowe w sprzedaży - znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych - mile widziana...
15 dni temu
Zadania: Obsługa klienta Umiejętność podejmowania szybkich decyzji Kontrola realizacji zadań i analiza wyników sprzedażowych Fachowa obsługa klienta poprzez, rzetelne doradzanie w zakupie produktów Kontrola jakości ryb i roślin Utrzymywanie ryb w odpowiedniej...
13 dni temu
Delikatesy LAWARO Nasze Sklepy to wynik długoletniego doświadczenia. Nasze Sklepy to wynik poznania wartości polskiego produktu. Nasze Sklepy to przede wszystkim wynik skumulowania informacji oraz wiedzy przekazanej przez Naszych Klientów. Stworzyliśmy miejsce do ...
1 dzień temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance