Praca Sprzedawca Ropczycko-sędziszowski, Podkarpackie

1-5 z 5 wyników

Dino Polska S.A.  -  Ostrów, gm. Ostrów, Podkarpackie
Dbanie o ekspozycje towarów Obsługa klienta  Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami Dbanie o porządek na sali sprzedaży NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU? Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!  Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii...
7 dni temu
kontakt przez PUP  -  Sędziszów Małopolski, Podkarpackie 2000 zł
Zakres obowiązków Zgodnie z umową.
13 dni temu
"MARKET" Spożywczo-Przemysłowy Agata Skalska  -  Nockowa, gm. Iwierzyce, Podkarpackie 2100 zł
Zakres obowiązków Obsługa klienta oraz kasy fiskalnej. Inne wymagania Doświadczenie mile widziane.
14 dni temu
GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W ROPCZYCACH  -  Ropczyce, Podkarpackie 2100 zł
Zakres obowiązków Praca w hurtownii spożywczej
1 dzień temu
Sędziszów Małopolski, Podkarpackie
Witam. Przyjmę do pracy do sklepu spożywczego w Sędziszowie Młp. Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 5;30-13;00, 13;00-20;00 oraz w co drugą sobotę 6;00-14.00. Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV przez OLX. Odpowiem tylko na niektóre...
7 dni temu