Średnia wypłata: zł4035 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: sprzedaż towarów, przyjmowanie towaru Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: - praca w godz. 06.00 - 14.00, 13.00 - 21.00
Praca na pełen etat

BOMAZ Marcinkowski i Wspólnicy Spółka Jawna

Zduńska Wola, Łódzkie
13 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: przygotowywanie towaru do wysyłki, aktualizowanie aukcji sprzedażowej przyjmowanie zwrotów i reklamacji Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Poddębicach

Pęczniew, gm. Pęczniew, Łódzkie
miesiąc temu
 ...sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej! Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas! Sprzedawca / Sinsay / Solo Park / Zduńska Wola Miejsce pracy: Zduńska Wola miła i profesjonalna obsługa klienta sprzedaż praca...
Zasugerowane
Praca stała
Praca sezonowa
Praca za granicą
Umowa
Ciekawy zawód
Elastyczny czas pracy

LPP SA

16 dni temu
Zatrunimy osobę na stanowisko kasjer-sprzedawca CV prosimy wysyłać na adres ****@*****.*** lub osobiście dostarczyć do biura.
Zasugerowane
Warta, Łódzkie
15 dni temu