...Sprzedawca Miejsce pracy: Czudec (pow. strzyżowski) Twój zakres obowiązków - obsługa klienta - przyjmowanie dostaw, dokładanie towaru - kontrola terminów i jakości towarów - dbanie o porządek na stanowisku pracy Przyjmiemy do pracy na stanowisko: - sprzedawca...
Zasugerowane
Umowa

MARMAX sp. z o.o.

Czudec, gm. Czudec, Podkarpackie
1 dzień temu

4300 zł

Zakres obowiązków: - przyjmowanie dostaw towarów, - rozmieszczenie towarów na półkach sklepowych, - obsługa klienta, Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. I zmiana 6:00 - 14:00 II zmiana 14:00 - 22:00
Praca na pełen etat

MARMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

14 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: - obsługa klienta - przyjmowanie, wykładanie towaru - dbanie o ład i porządek Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Firma Handlowa "SEN" Piotr Raś

Glinik Górny, gm. Frysztak, Podkarpackie
14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0352 Obowiązki: - obsługa klienta - przyjmowanie, wykładanie towaru - dbanie o ład i porządek Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce...
Zasugerowane
Książeczka sanepidu
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

24 dni temu