Średnia wypłata: zł5000 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Sprzedaż art. spozywczych, wyrobów cukierniczych i piekarniczych w sklepie firmowym Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Doświadczenie- mile widziane Obsługa kasy fiskalnej- mile widziane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Żaganiu

Jabłonów, gm. Brzeźnica, Lubuskie
8 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, książeczka sanepidowska, komunikatywność...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Książeczka sanepidu

KSYLA s.c. A.H. Bulanda

gm. Brzeźnica, Lubuskie
2 miesięcy temu

4242 zł

 ...Zatrudnienie od zaraz: NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Wymagania Wymagania konieczne Zawody: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1) Staże: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Języki: Uprawnienia: Orzeczenie...
Praca na pełen etat
Praca tymczasowa
Praca od zaraz
Tydzień
Dwie zmiany

“KSYLA” S.C. A.H. Bulanda

3 dni temu