Praca Sprzedawca gm. Warka, Mazowieckie

1-5 z 5 wyników

EWMAJ Jędrzejczyk i Spółka Sp. Jawna  -  Warka, Mazowieckie
dyspozycyjność rzetelne podejście do pracy pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym możliwości awansu miłą atmosferę w pracy
3 dni temu
kontakt przez PUP  -  Warka, Mazowieckie 2100 zł
Zakres obowiązków Obsługa klienta, przyjmowanie i wydawanie towarów
12 dni temu
Odzież Jeans  -  Warka, Mazowieckie
praca z towarem, zgodna ze standardami Visual Merchandisignu, obsługa klienta; prace porządkowe w salonie. Oferujemy elastyczny czas pracy - grafik dopasowany do potrzeb pracownika; przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole; Oferujemy elastyczny czas pracy...
6 dni temu
PHT PRYMUS-AGD SPÓŁKA JAWANA  -  Warka, Mazowieckie
Wymagania : -obsługa komputera -obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych -dyspozycyjność i zaangażowanie -uprzejmość i uczciwość -mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku Zakres obowiązków : -obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy...
1 dzień temu
Warka, Mazowieckie
Zadania: udzielanie porad klientom, opieka nad powierzonym obszarem sklepu, zespołowa praca nad wizerunkiem sklepu. Oczekiwania: - łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych - odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole - dbałość o estetykę w obrębie...
5 dni temu