Średnia wypłata: zł2493 /miesięcznie

Więcej statystyk

2121 zł

Zakres obowiązków: Przycinanie płytek, przygotowywanie zaprawy, układanie płytek, wznoszenie ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętności...
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Powiatowy Urząd Pracy Opolu Lubelskim

Karczmiska Pierwsze, gm. Karczmiska, Lubelskie
8 dni temu
Praca na stanowisku fizjoterapeuta Forma zatrudnienia: do uzgodnienia: kontrakt, umowa zlecenie, umowa o pracę, staż, inne Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów fizjoterapii: z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, mobilizacji, masaży, terapii manualnej, prowadzenie...
Zasugerowane
Umowa
Umowa zlecenie
Umowa o pracę

Ośrodek Biały Lew

Wojciechów, gm. Łaziska, Lubelskie
1 dzień temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg programu stażu Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Lublinie

14 dni temu