Praca Stolarz Częstochowa

1-7 z 7 wyników

PPHU "PTAK" Wacław Ptak  -  Wąsosz Dolny, gm. Popów, Śląskie

3000 zł
Zakres obowiązków Prace na stolarni
7 dni temu

Firma PHU"Stoldom" Rychlik Krzysztof  -  Częstochowa

2500 zł
Zakres obowiązków stolarka meblowa, produkcja mebli, usługi meblowe na wymiar Inne wymagania wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe - stolarz meblowy lub w przypadku braku wskazanego wykształcenia roczne doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego
20 dni temu

listwpol  -  Częstochowa

zartudnię stolarza lub pracownika do produkcji listew obrazowych
3 dni temu

Stradom, Częstochowa

Firma Drewmart zatrudni stolarza z doświadczeniem , bez nałogów. Dla osób pracowitych i sumiennie wykonujących pracę atrakcyjne wynagrodzenie.
7 dni temu

kontakt przez PUP  -  Częstochowa

2200 zł
Zakres obowiązków rozkrój dużych płyt stolarskich
miesiąc temu

Błeszno, Częstochowa

Poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy przy produkcji mebli na wymiar. Szukamy stolarzy meblowych z doświadczeniem. GWARANTUJEMY - umowę o pracę - dobre warunki płacy,stawka godzinowa +premia msc - pracę przez cały rok - miłą atmosferę w zespole WYMAGAMY...
7 dni temu

zatrudnię stolarza lub pracownika do prod. drzewnej ( prod. listew obrazowych )
3 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.