Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

7500 zł

Zakres obowiązków: FORMOWANIE SZALUNKÓW W KONTRUKCJACH, KTÓRE BĘDĄ POKRYTE BETONEM; MONTOWANIE GOTOWYCH FORM ZE STALI BĄDŹ DREWNA. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Zakład Ogólnobudowlany Ryszard Maras

Kliniska Wielkie, gm. Goleniów, Zachodniopomorskie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace związane z wykonywaniem elementów żelbetowych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Gryficach

Gryfice, Zachodniopomorskie
3 dni temu
prace związane z wykonywaniem elementów żelbetowych
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Gryficach

Gryfice, Zachodniopomorskie
miesiąc temu
Firma WDK InwestBud Sp. z o. o. z Lublina - jest prężnie rozwijającą się firmą budowlaną, posiadającą liczne kontrakty zarówno w kraju jak i za granicą i z uwagi na coraz większą liczbę kontraktów poszukujemy pracowników w zawodach cieśla - montażysta szalunków systemowych...
Zasugerowane
Praca na pełen etat
Umowa
Praca za granicą
Umowa o pracę

wdk inwestbud

Szczecin
25 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace murarskie, szalunkowe, zbrojarskie oraz ciesielsko- dekarskie. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na budowie
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Koszalinie

Koszalin
1 dzień temu