Średnia wypłata: zł6710 /miesięczne

Więcej statystyk

25 zł / stawka godzinowa

Profesjonalna i wykwalifikowana Guwernantka/Opiekunka Dla zamożnej rodziny szukam profesjonalnej i wykwalifikowanej Guwernantki/Opiekunki. Będziesz opiekowała się chłopcem w wieku przedszkolnym i przeprowadzała z nim zajęcia edukacyjne i ogólno-rozwojowe....
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Podróż służbowa

My Nanny

Fabryczna, Wrocław
2 miesięcy temu

4949 - 5349 zł

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko Specjalista...
Praca na pełen etat
Umowa
3/4 etatu
1/4 etatu
Praca zmianowa
Nocna zmiana
Weekendowy system
1 dzień temu

4350 - 5400 zł

Główne zadania: wprowadzanie dokumentów do systemu tworzenie zamówień do dostawców kontakt z dostawcami przyjmowanie zrealizowanych zamówień na magazyn wydawanie części z magazynu sporadycznie praca na magazynie z paletami Nasze wymagania: uczciwość...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa
Jedna zmiana
Praca w dni powszednie
2 dni temu