6000 zł

praca dyrektor Koło, praca oświata Koło, praca szkoła Koło Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Nadzorem pedagogicznym nad działalnością placówki Prowadzeniem i nadzorem nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego Kontrolą jakość...
Zasugerowane
Umowa
Ciekawy zawód
Weekendowy system
Koło, Wielkopolskie
6 dni temu
 ...przeglądy techniczne i konserwacja maszyn poprawne czytanie rysunku technicznego Wymagamy:     wykształcenie elektryczne (szkoła zawodowa lub technikum) - Elektryk, Elektromechanik doświadczenie na w/w stanowisku, mile widziane w przemyśle chemicznym...
Zasugerowane
Praca stała
Praca od zaraz
Umowa o pracę
Praca fizyczna

QUIP AG

8 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Kucharz* Inne wymagania: Wymagany min. 1 rok doświadczenia na wskazanym stanowisku, bądź szkoła gastronomiczna Zawód: Kucharz* Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100
Praca na pełen etat

"BIAŁY FORTEPIAN" Luiza Pinkowska

20 godzin temu