...Numer oferty: StPr/24/1783 Obowiązki: szlifierz elektroporcelany Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ średnie zawodowe Pozostałe wymagania: ~ Znajomość przyrządów pomiarowych, dokładność, doświadczenie przy pracy na szlifierkach, znajomość...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Boguchwała, Podkarpackie
16 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: szlifierz elektroporcelany Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Znajomość przyrządów pomiarowych, dokładność, doświadczenie przy pracy na szlifierkach, znajomość rysunku technicznego.
Praca na pełen etat

ZAKŁADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ ZAPEL SPÓŁKA AKCYJNA

24 dni temu
szlifierz elektroporcelany
23 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spelniającej kryteria do skierowania na ww.aktywną formę. Godz. odbywania stażu 7:00 do 15:00. 1.Zapoznanie się z przepisami organizacyjnymi pracy: - Przejście instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kolbuszowej

Nowa Wieś, gm. Czudec, Podkarpackie
2 dni temu